Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Materialul tălpii | inox |
| Jet de abur continuu | 45 g/min |
| Jet de abur | 180 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 294x148x157 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rowenta |
| Cod EAN | 4210101974735 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Rowenta DW5310D1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.