Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | True Ceramic Glide |
| Jet de abur continuu | 20 g/min |
| Jet de abur | 100 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 220 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 226x117x127 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV1955E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.