| Tip | de podea |
| Apă | rece , caldă , de cameră |
| Tip de răcire | compresor |
| Puterea de încălzire | 650 |
| Puterea de răcire | 100 Вт |
| Capacitatea de încălzire ? | 6 l/o |
| Capacitatea de răcire ? | 4 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 90 |
| Temperatura de răcire minimă | 5 |
| Dimensiuni | 310х1040х310 |
| Dimensiunea cutiei | 358х1120х386 |
| Greutate neta | 16.1 kg |
| Greutate bruta | 18.3 kg |
| Culoare | argintiu , negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HotFrost |
| Cod EAN | 4630004841475 |









