Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Sursă de apă | butelie |
| Plasarea sticlei | sus |
| Apă | rece ,
caldă |
| Tip de răcire | compresor |
| Puterea de încălzire | 650 |
| Puterea de răcire | 100 Вт |
| Capacitatea de încălzire
?
| 6 l/o |
| Capacitatea de răcire
?
| 2 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 95 |
| Temperatura de răcire minimă | 2 |
| Dulap încorporat | nu |
| Frigider incorporat | nu |
| Dimensiuni | 270x1090x310 |
| Greutate neta | 14.3 kg |
| Greutate bruta | 16.3 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HotFrost |
| Cod EAN | 4630004841413 |
Specificațiile și imaginile produsului Cooler de apa HotFrost V840 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.