Gătiți vafe delicioase și crocante în confortul propriei case cu această aparatură pentru vafe. Datorită puterii ridicate de 1800 W, dispozitivul asigură o coacere rapidă și uniformă, ceea ce înseamnă că fiecare porție de vafe este perfect rumenită. Indiferent dacă pregătiți vafe pentru mic dejun, desert sau gustare, această aparatură pentru vafe vă va îndeplini așteptările.
Datorită controlului de temperatură lin și a acoperirii antiaderente, puteți pregăti cu ușurință vafe perfecte de fiecare dată. Picioarele rezistente și mânerul plăcut la atingere cresc siguranța, iar datorită aspectului elegant argintiu-negru, dispozitivul va arăta excelent pe blatul de bucătărie.
| Tip | apart pentru vafe |
| Putere | 1800 W |
| Termostat reglabil | da |
| Num bucate | 4 |
| Înveliş plăci | non-stick |
| Forma vafe | patrat |
| Mărimea suprafeței de lucru | 100x100 mm |
| Indicator alimentare | da |
| Indicator încălzire | da |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | oțel inoxidabil/negru |
| Dimensiuni | 323x242x103 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575904973 |









