Rolă pentru rolă WOKIN Acril/Poliester.
Rolă de înaltă calitate pentru rolă de vopsit WOKIN, care asigură aplicarea uniformă și precisă a vopselei pe orice suprafață. Alegerea ideală pentru profesioniști și meșteri amatori.
| Tip | rolă amovibila |
| Construcția rolei | universal |
| Culoare | alb/portocaliu |
| Material | poliacril , poliester |
| Lungimea teancului/părului | 11 mm |
| Lungimea rolei/tubului | 100 mm |
| Diametrul rolei/tubului | 6 mm |
| Producător | Wokin |









