Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 1200 mm |
| Înălţime | 550 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
| Cod EAN | 2009020017287, 8697941907530 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Orka Varna 120 White Matt Lacquer (08313) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.