| Consum energetic maxim | 800 W |
| Putere aspirare | 92 W |
| Capacitate recipient | 3 litri |
| Colectare praf | container |
| Filtru de ieşire | HEPA |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Rază de acţiune | 9 m |
| Lungime cablu | 7 m |
| Culoare | alb , roșu |
| Dimensiuni | 450x310x300 mm |
| Greutate | 6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.7 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782071249 |









