Caracteristici generale
| Număr | 1 |
| Material | metal |
| Tensiune | 4.4 V |
| Dimensiune de filet | M9x1.0 |
| Lungime totală | 156.4 mm |
| Deschidere cheie | 9 mm |
| Moment strângere | 10-12 Nm |
| Marca auto | Fiat ,
Opel ,
Saab ,
Suzuki ,
Vauxhall |
| Număr OE | 55200755 ,
1214094 ,
1214334 ,
55564162 ,
13170-79J81 ,
18550-79J80 ,
18550-79J81 ,
55200755 ,
93191771 |
| Greutate | 29 g |
Specificațiile și imaginile produsului Bujii incandescente pentru auto Denso DG-608 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.