Caracteristici generale
| Tip | orizontal |
| Sistem frânare | magnetic |
| Greutate volanta | 7 kg |
| Numărul de niveluri de încărcare | 8 |
| Reglarea scaunului | da |
| Timpul | da |
| Măsurarea caloriilor | da |
| Măsurarea pulsului | da |
| Măsurarea vitezei | da |
| Măsurarea distanței | da |
| Greutate maximă utilizator | 120 kg |
| Dimensiuni | 145x60x82 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 25 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 25 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5905669153836 |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicletă fitness Zipro Vision sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.