| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 40 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.65 l |
| Nivel de zgomot | 68 dB |
| Alimentare | acumulator |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Dimensiuni | 476-1003x112x169 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Culoare | alb |
| În plus | fără baterie și fără încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |









