Caracteristici generale
| Tip instalare | pe podea |
| Inălțime | 103 cm |
| Lățimea | 45 см |
| Adîncimea | 30 cm |
| Material carcasa | metal |
| Material de baza | metal |
| Culoare de baza | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2000000007168 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuier Deco GC5981 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.