| Putere nominală | 80 kW |
| Tiraj | forţat |
| Centrala în condensare | da |
| Număr de circuite | 1 |
| Număr schimbătoare de căldură | 1 |
| Boiler încorporat | nu |
| Randament | 107.2 % |
| Consum electric | 290 W |
| Dimensiuni | 990х450х450 mm |
| Greutate | 81 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Immergas |









