Caracteristici generale
| Putere nominală | 32 kW |
| Tiraj | forţat |
| Centrala în condensare | da |
| Număr de circuite | 2 |
| Zona încălzită | 240 m² |
| Randament | 107.9 % |
| Vas de expansiune | 10 litri |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 30 - 60 °C |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 16.5 l/min |
| Consum electric | 105 W |
| Dimensiuni | 748x440x256 mm |
| Greutate | 35.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica Immergas Victrix Tera 32 1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.