Caracteristici generale
| Putere nominală | 33.8 kW |
| Centrala în condensare | da |
| Boiler încorporat | da |
| Capacitate boiler | 54 l |
| Randament | 94.3 % |
| Vas de expansiune | 7 litri |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 16.9 l/min |
| Consum electric | 130 W |
| Clasa de protecție | IP X5D |
| Dimensiuni | 900x600x450 mm |
| Greutate | 64.2 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica Immergas Victrix Zeus Superior 35 KW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.