Caracteristici generale
| Numărul de camere | 1 |
| Rezoluție senzorului | 4 Mp |
| Rezoluție video | 2560х1440 |
| Unghi de vizibilitate | 105 ° |
| Mod de noapte | da |
| Funcție de suprascriere | da |
| Dimensiune ecran | 3 " |
| Rezoluție ecran | 854x480 Pix |
| G sensor | da |
| Regim de parcare | da |
| Microfon | da |
| Wi-Fi | da |
| Control vocal | da |
| Card de memorie | TF |
| Dimensiuni | 44.5х44.5х52 mm |
| Greutate | 120 g |
Specificațiile și imaginile produsului Înregistrator video auto Hikvision AE-DC4328-K5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.