| Tip | Euro |
| Formă | dreapta |
| Material carcasa | plastic |
| Puterea curentă | 16 A |
| Tensiune de rețea | 250 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Împământare | da |
| Cablu in set | da |
| Lungimea cablu | 6 m |
| Numărul de fire | 3 |
| Secțiunea cablului | 1.5 mm² |
| Culoare | alb |
| Producător | Bachmann |
| Cod EAN | 2100001659875 |









