| Tip | Schuko |
| Formă | dreapta |
| Material carcasa | cauciuc |
| Puterea curentă | 16 A |
| Tensiune de rețea | 220 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Împământare | da |
| Cablu in set | da |
| Lungimea cablu | 3 m |
| Numărul de fire | 3 |
| Secțiunea cablului | 1.5 mm² |
| Culoare | negru |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8595025353849 |








