Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 250 V |
| Curent | 16 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Amazon Alexa ,
Google Assistance |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 58х91х58 mm |
Alte informații
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920122495 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Emos P5532 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.