Caracteristici generale
| Numărul de pahare | 1 |
| Material | sticlă |
| Tip de montaj | de masă |
| Сuloare | albastru |
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 7.2 cm |
| Adâncime | 7.2 cm |
Alte informații
| Producător | Bemeta |
| Cod EAN | 8592207027352 |
Specificațiile și imaginile produsului Pahar pentru periuțe de dinți Bemeta Vista Blue (120111026-102) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.