Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 7 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
TF ,
USB ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 6.0 |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 124x85x48 mm |
| Greutate | 0.274 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007674027 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HC46 Estrellato Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.