Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | TFT |
| Dimensiunea de afișare | 1.69 " |
| Rezoluție afișare | 240x280 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Geam | 2.5D |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 44.6x35x10.4 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977294 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Maxcom FW36 Aurum SE Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.