Caracteristici generale
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 320x240 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 800 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 123x52x14 mm |
| Greutate | 81 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.19 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235974453, 5908235974460 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM142 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.