Caracteristici generale
| Model | MM443 4G |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.31 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.08 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1700 mAh |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 132.1x58.4x14 mm |
| Greutate | 110 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.25 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977898 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM443 4G Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.