Caracteristici generale
| Model | MM828 4G |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.08 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Slot memorie | da |
| Dimensiuni | 105.2x55.1x17.9 mm |
| Greutate | 100 g |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM828 4G Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.