Caracteristici generale
| Model | Halo A |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.77 inch |
| Rezolutie display | 126x160 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 800 mAh |
| Procesor | Unisoc SC6531E |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 113.5x52.8x13.3 mm |
| Greutate | 73 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MyPhone |
| Cod EAN | 5902983615965 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil MyPhone Halo A Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.