Caracteristici generale
| Model | Maestro 2 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.8 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | MediaTek MTK6260A |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 138x58x9 mm |
| Greutate | 118 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MyPhone |
| Cod EAN | 5902983615972 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil MyPhone Maestro 2 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.