| Model | MM428L |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.8 inch |
| Rezolutie display | 128x160 |
| Capacitatea bateriei | 800 mAh |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 116x54x13 mm |
| Greutate | 78 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235978024 |









