| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.32 " |
| Rezoluție afișare | 466x466 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS , apeluri , e-mail , social media , calendar , vremea |
| Alarmă | da |
| Materialul carcasei | inox |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | oțel |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 48x42x11,5 mm |
| Greutate | 55 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5905913006048 |




























































