| Model | MM918 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | LCD |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 2500 mAh |
| Slot memorie | da |
| Dimensiuni | 130x59x20 mm |
| Greutate | 124 g |
| Culoare | negru |
| Altele | 4G |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235976990, 5908235979052 |









