Caracteristici generale
| Model | 230 2024 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.8 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Camera foto | 2 Mp |
| Cameră frontală | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1450 mAh |
| Procesor | Unisoc 6531F |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | aluminiu ,
plastic |
| Dimensiuni | 124x53x10 mm |
| Greutate | 94 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nokia |
| Cod EAN | 6438409094902, 6438409100221 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Nokia 230 2024 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.