Caracteristici generale
| Model | MM718 4G |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.77 inch |
| Rezolutie display | 160х128 |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 121x46x14 mm |
| Greutate | 77 g |
| Culoare | negru |
| Altele | 4G ,
fara sursa de alimentare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977461 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM718 4G Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.