Caracteristici generale
| Model | MM248 4G |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Camera foto | 0.08 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Unisoc T107 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 112x50x15 mm |
| Greutate | 82 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977539 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM248 4G Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.