Caracteristici generale
| Model | MM815 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.4 inch |
| Rezolutie display | 240x320 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Camera foto | 0.3 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Procesor | MediaTek MT6261D |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 103x51x18 mm |
| Greutate | 90 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235978123 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM815 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.