Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 56 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Dimensiuni | 560х440х180 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 12.4 кg |
| Supliment | fără piedestal ,
fără robinet |
| Țară producătoare | Rusia |
Alte informații
| Producător | Santeri |
| Cod EAN | 4607143315624 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Santeri Vorotinskii White (57.272) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.