| Tip | cu bile |
| Tipul topiturii de ceară | borcănaș |
| Tipul accesoriului opțional | bol de aluminiu |
| Volumul rezervorului | 500 ml |
| Material | plastic |
| Culoare | roz |
| Dimensiuni | 185х145 mm |
| Tensiune | 220-240 V |
| Frecvența | 50 Hz |
| Putere | 100 W |
| Nivel lateral | da |
| Termostat intern | da |
| Greutate | 494 g |
| Producător | Pro Wax |









