Caracteristici generale
| Tip | cu bile |
| Tipul topiturii de ceară | borcănaș |
| Tipul accesoriului opțional | bol de silicon |
| Volumul rezervorului | 400 ml |
| Material | plastic ,
silicon |
| Culoare | roz |
| Producător | China |
| Dimensiuni | 175х140х65 mm |
| Tensiune | 220-240 V |
| Frecvența | 50 Hz |
| Putere | 100 W |
| Greutate | 305 g |
Alte informații
| Producător | Pro Wax |
| Cod EAN | 2000995296141 |
Specificațiile și imaginile produsului Incalzitor ceara Pro Wax Warmer Silicone Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.