Caracteristici generale
| Material | fag ,
arin ,
MDF |
| Culoare | alb |
| Spătar | inchise |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Perete mobil | da |
| Perete detașabil | da |
| Perete pliabil | da |
| Silicon/plastic pad | da |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Demensiuni | 1239x685x1025 mm |
| Greutate | 32.1 kg |
Alte informații
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000087728 |
Specificațiile și imaginile produsului Pătuţ Veres VR 08.1.1.20.06 LD8 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.