| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 410 W |
| Putere aspirare | 150 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.8 l |
| Nivel de zgomot | 86 dB |
| Filtru | filtru de ieșire , filtru pre-motor |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 40 min |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | da |
| Dimensiuni | 1120x250x203 mm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Culoare | violet |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.2 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806092172791, 8806094981148 |









