| Înălțimea totală | 15.9 m |
| Sarcina maximă pe podină | 200 kg |
| Базовый блок | da |
| Dimensiunile blocului de bază | 2.0x2.0 m |
| Secții de creștere | 12 buc |
| Dimenseuni secțiilor de creștere | 2.0x2.0 m |
| Înălțimea secției de creștere | 1.2 m |
| Roți pivotante | 2 buc |
| Roți pivotante cu frînă | 2 buc |
| Diametrul roților | 200 mm |
| Stabilizatori | nu |
| Diagonală volumetrică | 3 buc |
| Greutatea | 453 kg |
| Producător | Lider-Tech |









