| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate frigider | 309 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Raft pentru vin | da |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 114 KWh/An |
| Super răcire | da |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 177.5 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 55 kg |
| Producător | Teka |









