Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 394 L |
| Capacitate frigider | 295 L |
| Capacitate congelator | 99 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Consum energetic | 205 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 4.5 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 9 ore |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Lăţime | 69 cm |
| Adâncime | 55.1 cm |
| Greutate | 85 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437052125 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Whirlpool WHSP70T122 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.