Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 341 L |
| Capacitate frigider | 257 L |
| Capacitate congelator | 84 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 277 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 3.8 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | ST |
| Înălţime | 193.7 cm |
| Lăţime | 69 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Greutate | 83 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006939335 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Hansa BK3387.6DFVAAW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.