Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 382 L |
| Capacitate frigider | 281 L |
| Capacitate congelator | 101 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă ,
plastic |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 259 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 8 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 8 ore |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Wi-Fi | da |
| Înălţime | 193.5 cm |
| Lăţime | 69 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 78 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 86 kg |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019100388, 8059019107356 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Candy CNBQT3719EW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.