Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 284 L |
| Capacitate frigider | 208 L |
| Capacitate congelator | 76 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| Consum energetic | 148 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Wi-Fi | da |
| Clasa climatica | SN ,
N ,
ST ,
T |
| Înălţime | 193.2 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 76 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Hisense RB5B280SSWC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.