Caracteristici generale
| Tip mixer | de mână |
| Putere | 600 W |
| Numar viteze | 5 |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Buton pentru decuplare accesorii | da |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Vitek VT-1423 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.