Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 7 |
| Ecran LCD | nu |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Funcţie ionica | da |
| Putere | 45 W |
| Diametru cleşte | 15 mm |
| Dimensiuni ale plăcilor | 15x110 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | negru ,
violet |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435716934 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Vitek VT-8405 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.