Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 10 |
| Ecran LCD | da |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 110x25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rowenta |
| Cod EAN | 3121040091401 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Rowenta SF3320F0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.