Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Putere | 30 W |
| Dimensiuni ale plăcilor | 25x90 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.6 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435714763 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Vitek VT-8403 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.