Caracteristici generale
| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 1000 W |
| Numar viteze | 6 |
| Mixare planetară | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 3.5 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.76 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764324050 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Vitek VT-1445 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.